Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Wszystkim miłośnikom  aktywnego spędzania czasu wolnego, biegaczom przypominamy, że już tylko 7 dni pozostało, aby zapisać się na „Zielony Bieg”.

Jest to impreza sportowa towarzysząca przy II Kraśnik Półmaratonie. Bieg odbędzie się na dystansie 5 km, z trasą wyznaczoną w większości w kraśnickim lesie. Start rozpocznie się wspólnie z II Kraśnik Półmaratonem, a meta będzie zlokalizowana na obiektach MOSiR.

Organizator postanowił przedłużyć niższą opłatę startową (tj. 20 zł) do końca trwania zapisów (19 kwietnia). Udogodnieniem dla biegaczy będzie elektroniczny pomiar czasu.

Prosimy o udostępnianie!


ZAPISY POD LINKIEM:

http://zapisy.sts-timing.pl/103
Pamiętajcie: „Biegam / Pomagam / Zwyciężam ”

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Zapraszamy wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku oraz spędzania wolnego czasu w lesie do wzięcia udziału w „Zielonym Biegu”. Impreza będzie miała charakter towarzyszący w ramach II Kraśnik Półmaratonu. Trasa Zielonego Biegu będzie przełajowa – w znacznej większości wyznaczona w lesie, a jej długość to 5 km. Bieg obsługiwany będzie przez firmę STS Timing, która zapewni rejestrację i elektroniczny pomiar czasu.
Do udziału w Zielonym Biegu można zgłosić się wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stroniewww.krasnikpolmaraton.plorazwww.sts-timing.pli wnosząc regulaminową opłatę startową. Do 10 kwietnia będzie wynosiła 20 zł, w późniejszym terminie 40 zł. 

Zapisy znajdziecie pod linkiem: http://zapisy.sts-timing.pl/103/

Regulamin Zielonego Biegu możecie pobrać tutaj.

Trasa Zielonego Biegu

trasa zielony bieg

 Zapraszamy również do polubienia i śledzenia profilu  www.facebook.com/krasnikpolmaraton/

 

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

23 kwietnia 2017 r. zapraszamy mieszkańców Kraśnika do udziału oraz kibicowania biegaczom na trasie w II Kraśnik Półmaratonie im. 24 Pułku Ułanów oraz imprezach towarzyszących na stadionie MOSiR (Zielony Bieg, Familiada Biegowa). Trasa półmaratonu będzie łączyła obie dzielnice naszego miasta, jak również pokazywała przyjezdnym biegaczom jego walory turystyczne.

Oprócz promocji sportu, kraśnicki bieg ma również na celu pomoc dla najbardziej potrzebujących. Dzięki współpracy z Fundacją „Rainbow of Magnolia Fountains of Life”  oraz opłatom startowym od zawodników podczas finału zostanie przekazany sprzęt rehabilitacyjny dla potrzebujących, a także licytacja fantów sportowych na rzecz poszkodowanego w wypadku komunikacyjnym Jarosława Chrzanowskiego. Licytacja przygotowana jest przez Mariusza Kwietniewskiego - nauczyciela z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Kraśniku.

Pomysłodawcą i współorganizatorem imprezy jest Dariusz Stuj – kraśniczanin mieszkający na stałe w USA, prezes fundacji niosącej pomoc dzieciom w Afryce „Rainbow of Magnolia Fountains of Life”.

Zapisy znajdziecie pod linkiem: http://zapisy.sts-timing.pl/103/ 

Regulamin Kraśnik Półmaratonu możecie pobrać tutaj.

Trasa Kraśnik Półmaratonu

TRASA KP2017a

 Zapraszamy również do polubienia i śledzenia profilu www.facebook.com/krasnikpolmaraton/

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Familiada Biegowa, to impreza sportowa z wieloma dystansami dla całych rodzin, dzieci  i młodzieży.. Celem zawodów jest popularyzacja biegania jako zdrowej i prostej formy sportu i wypoczynku, upowszechnianie prozdrowotnych wzorców zachowania, promocja wspólnej rodzinnej aktywności fizycznej oraz promocja miasta Kraśnik. Bieganie jest sportem towarzyskim w pełnym tego słowa znaczeniu; sportem, którego uczymy się i który uprawiamy wspólnie z innymi osobami. Rodzice i dzieci mogą oddać się bieganiu, aby odkrywać przyrodę z zupełnie innej strony i wspólnie spędzać czas na zabawie. Ta forma zawodów przyciąga na start największą ilość zawodników.

 Do zobaczenia na starcie!

Regulamin Familiady Biegowej możecie pobrać tutaj.

Artukuły